FORGOT YOUR DETAILS?

Hotel London

Hotel LONDON

Hotel LONDON*** v oblíbeném italském městečku Cattolica se nachází na hlavní promenádě, jen pár kroků (1 min) od pozvolna klesající písčité pláže. V hotelu panuje příjemná rodinná atmosféra, pořádají se zde speciální akce pro děti. Turisté na tomto hotelu nejvíce oceňují zdejší čistotu, kvalitu jídla a rodinný přístup.

Hotelové pokoje jsou pěkně zařízeny, všechny jsou vybaveny balkónem, koupelnou, satelitní televizí, trezorem, wi-fi připojením, telefonem a klimatizací. Z většiny pokojů je výhled na moře. Hosté mají možnost osvěžit se ve zdejším bazénu, který má v létě otevřeno až do 23 hodin.

Na nedaleké pláži najdeme další bazén, vířivku, posilovnu, hřiště apod. Probíhá zde bohatý animační program pro děti i pro dospělé – aqua aerobic, skupinové tancování, jóga, různé akce na dětském hřišti a další.

Hotelová restaurace se snaží svým hostům nabídnout tradiční jídla z london_restauranttěch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. Hosté mají možnost ochutnat jídla připravená z čerstvých ryb, speciality připravené ze surovin ze zdejších farem (maso, zelenina, saláty), těstoviny, sýry, a podobně. Nechybí zde rovněž možnost ochutnat zdejší vína, vypěstovaná přímo v regionu Romagna.

POKOJ CLASSIC: “praktický a pohodlný”, vybavený balkonem, koupelnou (se sprchovým koutem, WC, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů), TV, trezorem, wi-fi, telefonem a klimatizací. První obrázek.

POKOJ COMFORT: “výborný poměr cena-kvalita”, vybavený balkonem, koupelnou (sprchový kout, WC, toaletní potřeby, vysoušeč vlasů), TV, trezorem, wi-fi připojením, telefonem a klimatizací. Hlavní předností pokoje typu “comfort” je větší prostor oproti pokojům “classic”. Druhý obrázek.

POKOJ SUPERIOR: “pro ty, kteří chtějí ještě něco navíc”, renovovaný, vybavený balkonem s výhledem na mořskou stranu, zvukotěsný, s luxusní vybavenou koupelnou, LCD TV, miniledničkou, trezorem, wi-fi připojením, telefonem a klimatizací. Třetí obrázek.

KONTAKT NA PRODEJCE: MARTIN RADIMSKÝ, tel. 739633193, office@broukservis.eu

FOTOGALERIE:

CENÍK 2017

TOP