FORGOT YOUR DETAILS?

VIETNAM - PHAN THIET

vietnam1V letošním roce jsme rozšířili nabídku o zájezdy do turisticky stále více oblíbené destinace v okolí města Phan Thiet ve Vietnamu, které je vzdálené asi 200 kilometrů od známé metropole Ho Či Minovo Město. Tato část země je známa svými překrásnými písčitými plážemi s mořem plným života, takže na své si přijdou také milovníci šnorchlování a potápění.

Přichystali jsme pro vás jeden nový, přátelský beach resort na pobřeží Jihočínského moře. Tento resort by se mimo jiné rád zaměřil na české turisty, protože majitel tohoto komplexu žil dlouhá léta v České republice. Od města Phan Thiet je vzdálen zhruba 50 a od Hi Či Minova Města 180 kilometrů.

Pozice resortu je výhodná pro pořádání několika výletů, jako je návštěva a prohlídka města Ho Či Minh (dříve Saigon, největší vietnamské město, 6 milionů obyvatel), prohlídka města Phan Thiet (město proslulé výrobou rybí omáčky a windsurfingem na zdejší písčitých plážích, 350 tisíc obyvatel), nebo návštěva jedné malebné čajové plantáže v nedalekých horách. Pro následující roky plánujeme nabídku rošířit o jeden vnitrozemský resort (nedaleko čajové plantáže) a také ještě o další turistické komplexy na pobřeží.

BEACH RESORT SAINT MARY, Phan Thietvietnam5

SAINT MARY BEACH RESORT se nachází přímo na písčitém pobřeží Jihočínského moře ve Vietnamu. Komplex má dohromady okolo 100 pokojů – dvou, tří a čtyřlůžkové. Pokoje jsou klimatizované s minibarem, vlastní koupelnou se sprchou vybavenou toaletními potřebami, wifi připojením. Probíhá zde denní úklid. Součástí komplexu je zahrada, písčitá pláž, restaurace, venkovní bazén, recepce s nepřetržitým provozem, čistírna oděvů. V okolí resortu se nachází několik zajímavých památek, které stojí za návštěvu: RED DUNES (7,6 km, červené písčité duny), CHRÁM VAN THUY TU (12,2 km, chrám velrybích koster, námořnictví a dalších památek z dynastie Nguyen), ŠKOLA DUC THANH (12,2 km, tradiční škola z počátku 20. století), HO CHI MINH MUSEUM (12,3 km, muzeum věnované prezidentu Ho ČI Minovi), LINH SON TRUONG THO PAGODA (13 km, pagoda na kopečku nedaleko města Phan Thiet).

KONTAKT NA PRODEJCE: MARTIN RADIMSKÝ, tel. 739633193, office@broukservis.eu

FOTOGALERIE:

CENÍK 2017

TOP