FORGOT YOUR DETAILS?

výhled z apartmánového domu Goranka

Apartmány GORANKA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOblíbený apartmánový dům GORANKA v městečku Murter nabízí k ubytování celkem 26 lůžek v pěti apartmánech. Apartmány byly dokončeny a vybaveny v roce 2007. Nachází se v tiché části městečka, na úpatí kopce Raduč. Z většiny apartmánů je tedy výhled na moře. Společný dvorek je vybaven parkovištěm pro 6 aut a velkým venkovním grilem. Apartmánový dům Goranka bývá našimi turisty pravidelně vyhodnocován jako jeden z nejlepších. A to nejen díky perfektnímu výhledu na okolní moře či dobrému vybavení, ale také díky přátelskému přístupu majitelů domu, kteří bydlí v přízemí. Dům je vhodný pro zájezd autobusem i vlastní dopravou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPOLOHA: Apartmánový dům se nachází v městečku Murter na úpatí kopce Raduč. Centrum města je odsud dostupné do 10 minut pěšky. Banka, supermarket a městská pláž je dostupná do 5 minut. Díky své poloze tento dům disponuje naprosto nejlepším výhledem na moře i na zbytek městečka.

VYBAVENÍ: Apartmány jsou velmi dobře vybaveny, včetně moderních satelitních televizí. Ve všech apartmánech je možnost přistýlky. Hostům je k dispozici velký venkovní gril, parkoviště přibližně pro 6 aut a připojení wi-fi. Majitelé apartmánu bydlí v přízemí a průběžně se starají o zařízení domu a pohodlí hostů.

UBYTOVÁNÍ: Vila GORANKA nabízí k ubytování celkem 6 apartmánů. Jeden osmilůžkový, dva pětilůžkové, dva čtyřlůžkové a jeden nový dvoulůžkový. Osmilůžkový apartmán se nachází v přízemí domu, má tedy pohodlný přístup na zahradu s terasou a společným grilem. Obsahuje celkem tři ložnice (dvě třílůžkové a jednu dvoulůžkovou) a dvě koupelny. V apartmánu se dále nachází velká společenská místnost s jídelnou a kuchyně. Apartmán je velmi vhodný pro skupiny přátel, či velké rodiny. Pětilůžkové apartmány mají dvě ložnice, vybavenou kuchyň, koupelnu a společnou místnost. Nachází se v prvním a druhém patře domu, oba dva mají balkón. Čtyřlůžkové apartmány se nachází rovněž v prvním a druhém patře, a oba dva mají balkón s nádherným výhledem na moře a na zbytek městečka. V apartmánu jsou dvě ložnice, kuchyň, koupelna a spol. místnost. Nový dvoulůžkový apartmán – studio, se nachází v přízemí domu, má vlastní koupelnu, terasu a kuchyňský kout. Turisté si ho rychle oblíbili!

FOTOGALERIE:

CENÍK 2018

TOP