FORGOT YOUR DETAILS?

výhled z apartmánového domu Goranka

Apartmány U CEDROVÉHO STROMU

Autosave-File vom d-lab2/3 der AgfaPhoto GmbHApartmány U CEDROVÉHO STROMU v městečku Murter jsou umístěny v centru nové zástavby nedaleko od městské pláže a nákupního střediska. Jedná se o starší dům, který nabízí k ubytování celkem 12 lůžek ve třech apartmánech. Dva z apartmánů jsou umístěny v horním patře domu. Třetí apartmán se nachází přímo v zahradě, jejíž součástí je i venkovní gril a navazuje na ni parkoviště až pro tři osobní automobily. Apartmán je tedy nejen vhodný pro zájezd autobusem, ale i vlastní dopravou. Výhodou je krátká vzdálenost na městskou pláž a k obchodnímu centru. Přímo v domě žije jeho majitel se svojí rodinou, kteří se starají o zahradu a zařízení domu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPOLOHA: Z apartmánů CEDR jsou pěšky pohodlně dostupná všechna důležitá místa v Murteru, a to včetně pláží, obou historických center, vyhlídek a obchodních center. Významným orientačním bodem je vzrostlý cedr, který je vidět z mnoha míst městečka Murter, a podle kterého se lze dobře orientovat

VYBAVENÍ: Všechny tři apartmány jsou standardně vybaveny, všechny mají svojí vlastní terasu či balkón s posezením. Nechybí vybavený kuchyňský kout, koupelna a WC. Ve všech třech apartmánech je možnost přistýlky. K apartmánu patří venkovní gril a parkovací místo až pro 3 auta.

UBYTOVÁNÍ: Apartmány U CEDROVÉHO STROMU nabízí dva apartmány (třílůžkový a pětilůžkový) přímo v domě – v prvním patře. A jeden čtyřlůžkový v krásné citrusové zahradě přilehlé k domu. Zahradní apartmán má dvě dvoulůžkové ložnice, vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchou a WC, a venkovní posezení na přilehlé terase. Tento apartmán se nachází v zahradě u domu a je proto velmi oblíben. Pětilůžkový apartmán najdeme v prvním patře domu. Má dvě ložnice se dvěma a třemi lůžky, koupelnu s WC, vybavenou kuchyň a společný prostor s jídelnou a vstupem na balkón orientovaný směrem do zahrady. Tento apartmán má ještě jeden balkón u dvoulůžkové ložnice. Třílůžkový apartmán se rovněž nachází v prvním patře domu, má jednu třílůžkovou ložnici, koupelnu s WC a samostatnou místnost s kuchyňským koutem, jídelnou a vstupem na balkón orientovaný směrem k moři.

FOTOGALERIE:

CENÍK 2018

TOP