FORGOT YOUR DETAILS?

Apartmány EUGEN


Apartmány EUGEN se nachází na pobřeží v klidné, tiché části městečka, nedaleko městské loděnice, kde se opravují mimo jiné i velké historické lodě (výborný tip na večerní procházku). Pro naše hosty nabízí k ubytování celkem 5 lůžek ve 2-lůžkovém a 3-lůžkovém apartmánu, které jsou zcela nové, dobře vybavené.

Ačkoli se apartmány nachází mimo eugen4hlavní, rušnou, část města, k supermarketu a bance to trvá necelých 5 minut, a stejně tak na městskou pláž, která se nachází hned vedle. Další snadno dostupná pláž je v zátoce Podvrške (pěšky to trvá přibližně 10 minut, našimi turisty je tato zátoka nazývána „Karibik“ pro svou nádherně azurovou vodu a dno z bílého písku). Z našich dalších apartmánových domů je odsud nejblíže vila Jožin (cca 2 minuty). Apartmány jsou tu dva – jeden třílůžkový (dvě ložnice) a jeden dvoulůžkový, oba dva jsou zcela nové, dobře vybavené. Nalézají se v patře domu a jsou orientovány směrem do zahrady.

DVOULŮŽKOVÝ APARTMÁN dokončený v roce 2015 je nově vybaven, má moderní koupelnu s WC, dobře vybavený kuchyňský kout, společnou místnost s posezením, terasu a jednu dvoulůžkovou ložnici.

TŘÍLŮŽKOVÝ APARTMÁN je rovněž dokončený v roce 2015 a vybavený je stejně jako dvoulůžkový. Velkým bonusem jsou ale jeho dvě ložnice! Jedna dvoulůžková a jedna jednolůžková. Nechybí moderní, nová koupelna s WC, kuchyňský kout, posezení a terasa.

FOTOGALERIE:

CENÍK 2018

TOP