FORGOT YOUR DETAILS?

výhled z apartmánového domu Goranka

Apartmány JOŽIN

OLYMPUS DIGITAL CAMERAApartmánový dům JOŽIN nabízí k ubytování celkem 25 lůžek v sedmi apartmánech. Apartmány jsou zde dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Jedná se o nový moderní apartmánový dům, který se nachází v tiché části městečka Murter asi 80 metrů od moře, na úpatí kopce Veliki Vršak. Dostaven a kompletně vybaven byl v roce 2012. K domu přísluší parkoviště pro automobily hostů, malý dvorek s venkovním grilem a zahrada s několika fíkovými stromy volně k dispozici našim hostům. Terasy ve vedle sebe umístěných apartmánech lze propojit, a proto je tento dům vhodný i pro zájezd skupin, či spřátelených rodin, a to jak vlatsní dopravou, tak autobusem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPOLOHA: Apartmány Jožin se nachází na rovince v klidné části městečka, několik desítek metrů od pobřeží, podél kterého zhruba za 5 min pěšky dojdeme k tzv. „malému centru“ města. Tam se nachází supermarket, banka a městská pláž. Stejným směrem lze zanedlouho dojít do hl. centra a přístavu.

VYBAVENÍ: Apartmány zde jsou nadstandardně a velmi moderně vybaveny – každý má k dispozici satelitní TV, wi-fi, klimatizaci (za poplatek) a automaticky ovládané markýzy na terasách. V přízemí domu vždy bydlí správce apartmánu, který se stará o zařízení domu a pohodlí našich hostů.

UBYTOVÁNÍ: Apartmánový dům JOŽIN nabízí ubytování celkem v sedmi apartmánech. Apartmány jsou zde čtyřlůžkové, třílůžkové a dvoulůžkové, každý má svojí vlastní terasu. Čtyřlůžkové apartmány mají vždy dvě oddělené dvoulůžkové ložnice – v jedné vždy manželská postel a ve druhé dvě jednotlivé postele. Z obou dvou ložnic je vždy přímý přístup na terasu. Čtyřlůžkové apartmány se nachází v přízemí i v patře domu. Třílůžkové apartmány mají studiový charakter – na společný prostor s kuchyňským koutem a jídelnou plynule navazuje ložnice a vstup na terasu. Dvoulůžkové apartmány mají rovněž studiový charakter – na společný prostor s kuchyní a jídelním stolem navazuje ložnice a vstup na terasu. KLIMATIZACE je za příplatek 1600 korun. Není zde možnost přistýlky.

KONTAKT NA PRODEJCE: MARTIN RADIMSKÝ, tel. 739633193, office@broukservis.eu

FOTOGALERIE:

CENÍK 2018

TOP