FORGOT YOUR DETAILS?

výhled z apartmánového domu Goranka

Vila MÁRIJA A - ostrov Murter, Chorvatsko

OLYMPUS DIGITAL CAMERAApartmánový dům Márija nabízí k ubytování celkem 25 lůžek v osmi apartmánech. Jedná se o starší apartmánový dům, s velkou společenskou místností, s kuchyní vybavenou ke společnému vaření, s oplocenou zahradou, parkovištěm a s velkou terasou vhodnou ke cvičení nebo k jiným společným činnostem.

Nachází se v tiché části městečka, naproti kopci Veliki Vršak, asi 300 m pláže Slanica, jedné z nejkrásnějších pláží Jadranu. Slanica má dno z jemného bílého písku, oblázkovou pláž a levý i pravý břeh je tvořen skalnatými vápencovými plotnami, nad kterými se majestátně sklánějí mohutné pinie. Na obzoru vystupují z letního oparu siluety Kornatských ostrovů. Z balkónů domu můžete v dáli vidět majestátné štíty pohoří Velebit.

Ve vile Márija jsou dva 3lůžkové apartmány s vlastní terasou, tři 3lůžkové apartmány bez terasy, jeden 4lůžkový apartmán s terasou a jeden 6lůžkový apartmán s velkou vlastní terasou. Apartmány jsou standardně vybaveny lůžky s přikrývkami a ložním prádlem, kuchyňským koutem s lednicí, sporákem a nádobím a sociálním zařízením.

OLYMPUS DIGITAL CAMERABanka, supermarket, městská pláž s dětským hřištěm a restaurace s českými jídelními lístky je vzdálena asi 250 m, do středu města s tržnicí, četnými hospůdkami, pizzeriemi, přístavem, benzinovou čerpací stanicí a dalším vybavením dojdete asi za 15 minut. Zátoka Slanica s jemným pískovým dnem, oblázkovou pláží, vápencovými plotnami po obou stranách zátoky a dobrou vybaveností (tobogány, trampolíny, občerstvení, kavárny, půjčovny vodních skútrů, …) je vzdálena asi 5 minut chůze. Podmínky v této zátoce jsou velice vhodné pro hry malých dětí, v okolí je překrásná středomořská příroda. Jsou zde vynikající podmínky pro koupání, šnorchlování, potápění, slunění nebo jen pro procházky po pobřeží.

Na pláži Slanica s písečným dnem nebo na přilehlých přírodních vstupech do moře si každý najde vhodné místo ke koupání i k odpočinku. Milovníci aktivního odpočinku určitě ocení možnost šnorchlování, procházky po členitém pobřeží, výstupy na nedaleké kopce nebo delší procházky po malebném ostrově Murter. Přímo na pláži Slanica jsou tobogány, trampolíny, několik restaurací, kaváren a rychlých občerstvení. Je zde i možnost zapůjčení vodního skútru.

Vila Márija je velice vhodná pro kolektivní akce a rekreaci.

FOTOGALERIE:

CENÍK 2018

TOP