FORGOT YOUR DETAILS?

výhled z apartmánového domu Goranka

Apartmány NADJA - ostrov Murter, Chorvatsko

OLYMPUS DIGITAL CAMERAApartmány NADJA se v naší nabídce objevují již čtvrtým rokem. Dům je situován ve velmi klidné části městečka, nachází se zde jeden pětilůžkový apartmán se dvěma ložnicemi a dva dvoulůžkové apartmány – studia v přízemí. Z tohoto apartmánového domu jsou pohodlně dostupné dvě murterské pláže – pláž Slanica a městská pláž. Přímo v domě také bydlí jeho majitelé, kteří se starají o zařízení apartmánů. Pro turisty je na zahradě u domu k dispozici venkovní gril s posezením a parkoviště pro osobní automobily zákazníků. Tento apartmánový dům je vhodný jak pro zájezd autobusem, tak vlastní dopravou. Bývá mezi turisty velmi oblíben.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPOLOHA: Apartmán se nalézá v uličce stranou velkých frekventovaných cest, a proto zde panuje klid a pohoda. Přesto je z pohledu dostupnosti jeho umístění velmi dobré – na městskou pláž i do „minicentra“ města to pěšky trvá shodně kolem 4 minut. Do hlavního centra s přístavem cca 8 min.

VYBAVENÍ: Apartmány disponují standardním vybavením. K pětilůžkovému apartmánu náleží tři balkóny na tři různé strany domu a ke dvěma studiím stinné terasy s posezením. Všechny apartmány mají dobře vybavenou kuchyň a koupelnu s WC. K domu patří venkovní gril a několik parkovacích míst.

UBYTOVÁNÍ: Apartmánový dům NADJA nabízí k ubytování jeden pětilůžkový apartmán v patře domu a dva dvoulůžkové apartmány – studia v přízemí. Pětilůžkový apartmán má jednu dvoulůžkovou a jednu třílůžkovou ložnici, každou s vlastním balkónem. Z chodby navazující na společný prostor vedou dveře do obou těchto ložnic. V apartmánu nechybí vybavená kuchyň, koupelna s WC, jídelna a velký balkón s posezením. Tento apartmán má tedy celkem 3 balkóny – každý na jinou stranu domu. Dvoulůžkové apartmány – studia jsou díky svému umístění dobře chráněny před horkem. Nachází se v přízemí domu, každý má svojí vlastní terasu, ze které je pohodlný přístup k venkovnímu grilu s posezením. Tyto studiové apartmány jsou velmi dobře vybaveny, vč. kuchyňského koutu a koupelny s WC.

FOTOGALERIE:

CENÍK 2018

TOP