FORGOT YOUR DETAILS?

výhled z apartmánového domu Goranka

Apartmán OLGA - ostrov Murter, Chorvatsko

OLYMPUS DIGITAL CAMERAČtyřlůžkový apartmán OLGA je v naší nabídce třetím rokem. Za tu dobu si našel mnoho spokojených zákazníků. Je umístěn v patře rodinné vilky vzdálené necelých 100 metrů od městské pláže, supermarketu a banky. V přízemí domu bydlí jeho majitelka s manželem, kteří se starají o pohodlí turistů a o přilehlou zahradu. Apartmán má pěknou prostornou terasu s posezením, orientovanou směrem do zahrady, takže turisté zde mohou nerušeně odpočívat. K domu kromě zahrady patří také jedno parkovací místo pro jeden osobní automobil. Apartmán je tedy vhodný jak pro zájezd autobusem, tak pro zájezd vlastní dopravou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPOLOHA: Nespornou výhodou tohoto apartmánu je jeho poloha. Apartmán se nachází nedaleko tzv. „minicentra“, ve kterém nalezneme městskou pláž, supermarket, banku, restauraci s jídelním lístkem v češtině, několik hospůdek a pekárnu. Daleko to není ani na pláž Slanica, ani do hl. centra.

VYBAVENÍ: Vlastní apartmán je velice dobře zařízen, je umístěn v prvním poschodí domu, má 2 dvoulůžkové ložnice, koupelnu, WC, jídelnu s kuchyňským koutem a pěknou velkou terasu orientovanou směrem do zahrady domu. Součástí domu je parkovací místo pro jeden automobil.

UBYTOVÁNÍ: Apartmánový dům OLGA nabízí k ubytování celkem čtyři místa. Jedná se o jediný čtyřlůžkový apartmán. Čtyřlůžkový apartmán se nachází v domě v bezprostřední blízkosti městského obchodního centra (tzv. „minicentra“). Přesto zde naše turisty neruší hluk z ulice, protože jedna z ložnic a prostorná terasa jsou umístěny směrem do zahrady. Na pláž to odsud trvá necelou minutu a do „minicentra“ také. Jedná se o velikou výhodu tohoto apartmánu. Apartmán má celkem dvě dvojlůžkové ložnice, velmi dobře vybavenou kuchyň a koupelnu s WC. Do všech těchto místností je přístup z prostorné chodby, která je součástí apartmánu. Apartmán se nachází v patře domu. V tomto apartmánu je možnost přistýlky.

FOTOGALERIE:

CENÍK 2018

TOP