FORGOT YOUR DETAILS?

výhled z apartmánového domu Goranka

Hotel COLENTUM ***

OLYMPUS DIGITAL CAMERAHotel COLENTUM*** se nachází na ostrově Murter na místě původní římské pevnosti. Je postaven v bezprostřední blízkosti překrásné pláže Slanica, místními označované jako nejkrásnější pláž na Jadranu. Přímo z hotelu je krásný výhled na panorama souostroví KORNATI, které je chráněným územím díky jedinečné čistotě zdejšího životního prostředí. Kornati jsou zapsány na seznamu UNESCO. V blízkosti hotelu najdeme kromě přírodní pláže také různé atrakce, jako jsou tobogány, trampolíny, několik vodní atrakcí (proměnlivé dle sezóny) a také spoustu beachbarů a restaurací s krásným výhledem na zdejší azurové moře. Do centra města Murter lze dojít za 5-10 minut.

bazen 1

POLOHA: Hotel se nachází na úpatí kopce V. Vršak přímo nad zátokou Slanica, je odsud tedy přístup ke všem hlavním zdejším atrakcím. Do Murteru se odsud lze dostat po rovinaté pěší zóně cca za 4 minuty, k obchodnímu centru pak za další 4 minuty. Nedaleko hotelu je možné si pronajmout tenisové kurty.

VYBAVENÍ: Hotel nabízí ubytování ve 2lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou klimatizovány, s balkonem, vlastním soc. zařízením, telefonem, minibarem, ledničkou, SAT-TV. Hostům hotelu je k dispozici bazén s mořskou vodou, sluneční terasa, bar a směnárna. Polopenze / ALL INCLUSIVE.

KONTAKT NA PRODEJCE: MARTIN RADIMSKÝ, tel. 739633193, office@broukservis.eu

FOTOGALERIE:

TOP