FORGOT YOUR DETAILS?

výhled z apartmánového domu Goranka

Hotel BOROVNIK ***

croatia_dalmatia_sibenik_tisno_hotel_borovnik_004Hotel BOROVNIK*** se nachází přímo v centru ostrovní části městečka Tisna, naproti zvedacímu mostu. Přímo nad hotelem se tyčí druhý největší vrchol ostrova, kopec Čvrdak (113 m), kde se nachází klášter s obrazem Zjevení panny Marie od Caravaggia. Je zde odsud také překrásný výhled na okolní moře, ostrovy a NP KORNATI táhnoucí se na obzoru. Nedaleko hotelu (1 min) je molo, odkud jsou pořádány výlety lodí, a hned pod hotelem se nachází pizzerie a cukrárna VALENTINO, která je mezi našimi turisty velmi oblíbená. Zdejší pizza i zmrzlina je hodnocená jako nejlepší na ostrově. Hotel je vhodný pro cestu autobusem i vlastní dopravou.

Hall BorovnikPOLOHA: Hotel se nachází v centru města Tisno. Je tedy v bezprostřední blízkosti supermarketu, tržiště, pekárny, lékárny, ordinace, turistických informací a dalších zařízení. Oficiální upravená hotelová pláž s několika atrakcemi je pro hosty hotelu zdarma a nachází se v nedaleké zátoce (10 min).

VYBAVENÍ: Hotel Borovnik nabízí 2 a 4lůžkové pokoje s možností přistýlky. Část pokojů je klimatizovaná, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, SAT-TV, telefon, chladničku a minibar. Stravování formou polopenze probíhá v hotelové restauraci. V hotelové recepci je směnárna a nabídka výletů.

KONTAKT NA PRODEJCE: MARTIN RADIMSKÝ, tel. 739633193, office@broukservis.eu

FOTOGALERIE:

CENÍK 2017

TOP