FORGOT YOUR DETAILS?

Karavany v kempu RICCIONE

riccione, kemp, bazénKemp RICCIONE leží na okraji stejnojmenného letoviska. Byl nově zrekonstruován a je určitě ten nejlepší v Riccione a okolí. Jako jediný má dva bazény – jeden mělčí s dětským tobogánem a umělým vodopádem, druhý klasický. V bazénu probíhá dvakrát denně cvičení/tančení a nad bazény byla vybudována sluneční terasa na opalování s lehátky. Kemp je velmi dobře vybavený a nachází se zhruba 350 metrů od písčité, pozvolna klesající, pláže. V rohu kempu se nachází „aréna“ pro animační programy, diskotéky (pro děti i pro dospělé) a další akce. Camping Riccione je mezi našimi turisty velmi oblíbený.

riccione, kemp, bazényPOLOHA: Camping RICCIONE se nachází jihovýchodně od stejnojmenného městečka. Od písčité pláže je vzdálen zhruba 6 minut pěší chůzí a od centra města přibližně 20 minut. Lehátka a slunečník lze na recepci kempu objednat za výhodnější cenu. Na pláž, do centra i na trhy jezdí mašinka.

VYBAVENÍ: Kemp je výborně vybavený, najdeme zde recepci, TV místnost, miniklub pro děti, bankomat, samoobslužnou prádelnu (za poplatek), obchod, pizzerii, dětské hřiště s prolézačkami a pingpongovými stoly, tenisové hřiště a venkovní grily, které lze zdarma používat, umístěné u hezkých sociálek.

UBYTOVÁNÍ: V kempu RICCIONE nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových vybavených karavanech. Karavany jsou (stejně jako v kempu Rosa) umístěny pod stromy nedaleko bazénu, a jsou dvou až čtyřlůžkové s dvojlůžkem pro dospělé a dětskými lůžky. Každý z nich má osvětlený předstan s linem, chladničkou, skříňkou s dvouvařičem a základním nádobím. K dispozici je zahradní plastový nábytek. Karavany jsou uzamykatelné. Na přání klientů je zde i jeden čtyřlůžkový stan, který je od karavanu o 500 korun za osobu levnější. ZÁBAVA A TIPY NA VÝLETY: Pořádá se zde několik trhů během týdne. Výborné jsou večerní procházky rušnou pěší zónou k přístavišti uprostřed města. Pro děti je zde lunapark, pro milovníky sportu široké chodníky vhodné pro jízdu na kolečkových bruslích. V okolí se také nachází množství diskoték. OLTREMARE (delfinárium, aquafán; přímo v Riccione), ITALIA IN MINIATURA, FIABILANDIA (zábavný park, nedaleko v Rimini), SAN MARINO (minirepublika na svazích hory Monte Titano, s množstvím kaváren a obchůdků), GRADARA, SAN LEO (středověká městečka)

KONTAKT NA PRODEJCE: MARTIN RADIMSKÝ, tel. 739633193, office@broukservis.eu

FOTOGALERIE:

CENÍK 2018

TOP