FORGOT YOUR DETAILS?

Karavany a apartmány ROSA

GATTEOGATTEO A MARE je přímořské letovisko severně od města Rimini, se strategicky výhodnou polohou pro výlety. Skvěle dostupné je odsud například San Marino. Město má kolem 7 tisíc obyvatel a do moře se zde vlévá proslulá řeka Rubikon. Ve městě funguje banka, informační centrum, lékař, lékárna, taxi a přístav. Každoročně se zde koná “kočičí týden” (kočka italsky = “il gatto”), kdy celé město žije výstavami, soutěžemi a představeními inspirovanými právě kočkami. Ve městě také nechybí typická večerní promenáda s množstvím obchůdků, restaurací a taveren. Naše CK nabízí ubytování v nedalekém kempu ROSA – v karavanech a apartmánech.

POLOHA: VILLAGIO CAMPING DELLE ROSE, zelená oáza v srdci regionu Romagna, se nachází hned vedle městečka GATTEO, zhruba 350 metrů od pláže, kam je možné se dostat buďto procházkou po pěšině, či využitím pendlujícího mikrobusu zdarma. Centrum města je vzdálené cca 300 m.

2013240VYBAVENÍ: Kemp je výbavou i službami velice podobný kempu v Riccione. Najdeme zde dva bazény, masážní whirlpool, dětský bazén, dětský miniklub, animátorský tým, restauraci/pizzerii, supermarket a bar. V kempu se nachází moderní hezké sociální zařízení s celodenně tekoucí teplou vodou.

UBYTOVÁNÍ: V kempu ROSA nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových vybavených karavanech. Poblíž kempu nabízíme ubytování v apartmánech ROSA. Karavany jsou umístěny pod stromy nedaleko bazénu, a jsou dvou až čtyřlůžkové s dvojlůžkem pro dospělé a dětskými lůžky. Jsou uzamykatelné. Každý z nich má osvětlený předstan s linem, chladničkou, skříňkou s dvouvařičem a základním nádobím. K dispozici je zahradní plastový nábytek. Apartmány jsou zde dvou až čtyřlůžkové, nachází se ve druhém patře apartmánového domu. Mají obytnou vybavenou kuchyň, TV, složitelnou patrovou postel, a ložnici s manželskou postelí, koupelnu. Apartmánoví hosté mají možnost zdarma využívat bazény a animační programy, i dětská zařízení v kempu ROSA. Delegát je k dispozici v kempu. TIPY NA VÝLETY: MIRABILANDIA (zábaví park s množstvím atrakcí), OLTREMARE (delfinárium, aquafán), ITALIA IN MINIATURA, FIABILANDIA (zábavný park), RAVENNA, SAN MARINO, SAN’T ARCANGELO

KONTAKT NA PRODEJCE: MARTIN RADIMSKÝ, tel. 739633193, office@broukservis.eu

FOTOGALERIE:

CENÍK 2017

TOP